O mnie, czyli o Emilii

EMILIA TEOFILA NOWAK

– urodzona w 1992 r. Wychowała się w Nowym Tomyślu, obecnie uczy się, pracuje i rozwija w Poznaniu. Self-made woman z zamiłowaniem do prozy Johna Irvinga, czerwieni i utworów Florence + The Machine. Autorka powieści „Piromani”, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Sorus w 2015 roku. Obecnie pracuje nad kolejnymi tekstami. To właśnie ja. Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować, w każdej sprawie pisz na eemilianowak@gmail.com 
Postaram się jak najszybciej udzielić Ci odpowiedzi. 


CONVERSATION

10 komentarze:

 1. ZAAKTUALIZUJ, bo z tymi fajkami, to ehkm... kiedy to pisałaś? ;))

  OdpowiedzUsuń
 2. Miło trafić na kogoś, kto podziela moją miłość do Irvinga :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oooo, to mam rywalkę w wyścigu o serce Johna? ; ) Żarcik-kosmonaucik. Im nas więcej, tym lepiej!

   Usuń
 3. Też mamy kota na punkcie kotów :). Bardzo fajny opis, z dystansem, ja muszę się w końcu zabrać do napisania własnego. Ja kocham rocka alternatywnego i metal.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też słuchałam, może nie metalu, ale ostrej alternatywy, która na zawsze będzie mi bliska. Ale świat się zmienia, i ja się też zmieniłam, a przynajmniej mój gust muzyczny - teraz wolę coś łagodniejszego. : )

   Usuń
 4. Teraz przeczytałam, żeś z Nowego Tomyśla <3 Wybieram się w odwiedziny do Waszego kosza :D Na tegoroczny festiwal raczej nie zdążę, ale w przyszłym roku na pewno nie odpuszczę! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wowowooow, ale czad! Słyszałaś o Dżarmarku i koszu? Ekstra! :D Koniecznie dawaj znać, jeśli chodzi o przyszły rok! (W tym roku to i ja nie zdążę). :)

   Usuń
 5. Gratuluję wydanej książki! Może mi kiedyś też się uda;)

  OdpowiedzUsuń